Basında Akdeniz
 
Akdeniz Ailesi İftarda Buluştu

10.08.2012

       Akdeniz Girişim Holding, bünyesinde bulunan şirket çalışanları ve merkez bina çevresinde bulunan mahalle sakinleri ile iftarda bir araya geldi. Merkez binamızın bahçesinde gerçekleşen iftar programında kısa bir konuşma yapan Akdeniz Girişim Holding Yönetim Kurulu Başkanı Necmeddin Şimşek, şirket olarak yıllardır iftar programı düzenlediklerini ancak yeni binamızda “bahçe iftarlarının” gelenekselleşmesini temenni ettiğini söyledi. Akdeniz ailesinin geniş bir aile olduğunu ifade eden Şimşek, tüm misafirlerin bayramını da şimdiden kutladığını dile getirdi.         

            Açık havada iftar yapmanın güzelliğinden söz eden misafirler, yemek sonrası uzun süre güzel havanın ve açık mekânın tadını içilen çaylar ve sohbetlerle çıkardılar.

            İftara Akdeniz Girişim Holding Yönetim Kurulu Başkanı Necmeddin Şimşek’in yanı sıra Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Akdeniz Güvenlik Genel Müdürü Sadi Taylan, yönetim kurulu üyesi Huzeyfe Çiftlikli, Akdeniz Temizlik Genel Müdürü Metin Bulut, İnsan Kaynakları Merkezi Genel Müdürü Hatice Domruk, Holding Finans Müdürü Gönül Özcan, Holding Yönetim Kurulu üyesi Süleyman Oğuz ve çok sayıda şirket çalışanı ile mahalle sakinleri katıldı.

p>

 

 
Akdeniz Güvenlik 2013